Bilgiler

Hakkımızda

OTO EROL, 1989 yılından beri hizmet vermektedir. Bundan birkaç sene öncesine kadar araçlarda mekanik sistemler ön plana çıkıyordu. Günümüzde mekanik kadar elektronik sistemler de önem kazanmaya başladı. Biz, hızla ilerleyen teknolojiye ayak uyduran sayılı servislerdeniz. 

Amacımız, normal servis hizmetleri haricinde, çözülmesi güç yada çözülemeyen sorunları gidermek ve değerli müşterilerimizi memnun etmektir. Airbag Beyni, ECU, Immobiliser Modülleri, Dijital Kilometre, Radyo-Teyp Kod Çözme, Otomatik Şanzıman, Mekanik ve Elektronik sistemleri ile ilgili sorunları çözüyoruz. Patlamış Airbag Beyinlerinin orjinal kullanılır haline dönüştürüyoruz. Anahtarı kaybolmuş araçların kodlamalarını yapıyoruz. Bunlarla birlikte mekanik modifiye ve özellikle "Chip-Tuning" konusunda ileri adımlar attık. 

Yurtdışından getirttiğimiz yeni sistemler sayesinde birçok aracın beynine, demonte etmeden ulaşabiliyoruz. Araçlarda tork ve buna paralel olarak güç artışı sağlıyoruz. Servisimize kurduğumuz "Dinamometre" sayesinde bu tork ve güç artışlarını test ediyoruz. Servisimize her geçen gün yeni cihazlar ve ekipmanlar eklenmektedir.

Firmamız aynı adreste E-mobiltek Teknoloji LTD. ŞTİ. olarak 2005 tarihinden bu yana hizmetine elektronik elektrik onarım ve diagnostik  ekspertiz işleriyle hizmetlerine her geçen gün yeniliyerek devam etmektedir.

Saygılarımla,

Erol KILIÇOĞLU
Genel Müdür